Vacancy at the Centre: Project manager

We are searching for a new colleague. See the advert below.

Centrum pro etiku jako studium hodnoty člověka na Katedře filosofie Filozofické fakulty Univerzity Pardubice hledá novou kolegyni/nového kolegu na pozici

Projektový manažer

Nabízíme

  • Práci na poloviční úvazek
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci v prestižním mezinárodním vědeckém týmu
  • Dobré finanční ocenění

Náplň práce

  • Projektové řízení velkého evropského grantu (excelentní týmy, OP VVV)
  • Spolupráce s hlavním řešitelem projektu, vědeckým vedoucím projektu a vedením katedry
  • Komunikace s MŠMT (průběžné zprávy, závěrečná zpráva, změny projektu)
  • Řízení administrativního týmu (finanční manažerka, asistentky projektu, knihovník)
  • Komunikace s dalšími složkami fakulty a univerzity (tajemnice, právní oddělení, oddělení veřejných zakázek atd.)

Požadujeme

  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Zodpovědnost a systematičnost
  • Pozitivní vztah k akademickému prostředí a k humanitně orientovanému výzkumu
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s evropskými fondy a vedením menšího kolektivu pracovníků jsou výhodou

Pokud máte o tuto práci zájem, zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na adresu tereza.mlejnkova@upce.cz do 5. 1. 2020. Část pohovoru proběhne v anglickém jazyce.

Nástup: 1. 2. 2019, případně podle domluvy

Místo výkonu práce: Filozofická fakulta Univerzity Pardubice